Aktualności

Obrazek dla aktualności
23.04.2018 |
"Kronika sera" - konkurs dla klas I-VI

Zapraszamy uczniów klas I-VI z powiatów radzyńskiego i parczewskiego do udziału w konkursie. Zadaniem jest stworzenie kroniki, której tematem będzie: „Tradycje i historie serowarskie w powiecie Radzyńskim/Parczewskim na przestrzeni minionych 50 lat lub czasów wcześniejszych".

Celem Konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowania uczniów historią lokalnych społeczności , propagowanie idei prowadzenia kroniki jako dokumentacji życia i pracy ludzi, zebranie i zachowanie dziedzictwa materialnego i niematerialnego doświadczeń wynikających z przygotowania kronik oraz rozwijanie ich zdolności pracy w grupie.

 

Uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszej informacji nauczycielom i wychowawcom oraz rozpropagowanie Konkursu wśród uczniów. Pragniemy nadmienić, iż wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

1. Nagrody w Konkursie dla klas:

  • Za zajęcie I miejsca - Wycieczka na Farmę Iluzji oraz komplety upominków dla każdego dziecka ufundowane przez organizatora.
  • Za zajęcie II miejsca - Wycieczka do SM Spomlek oraz komplety upominków dla każdego dziecka ufundowane przez organizatora.
  • Za zajęcie III miejsca - Komplety upominków dla każdego dziecka ufundowane przez organizatora.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia, zaś prace można dostarczyć do 18 lutego.

 

Zgłoszenia prosimy o przysłanie na adres: spomlek@spomlek.pl lub SM Spomlek ul. Kleeberga 12, 21-300 Radzyń Podlaski.

Regulamin Konkursu "Kronika sera żółtego"

Karta zgłoszenia

Załącznik do regulaminu konkursu