Informacje prasowe

 
28.09.2017 | Biuro prasowe Spomlek
  Najnowsze informacje prasowe znajdziecie Państwo w naszym Biurze prasowym Spomlek: media.spomlek.pl/
 
09.06.2017 |   Ser Mleczny Serenada zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG
Brąz w kategorii „Nabiał” dla Sera Mlecznego od Serenady to znakomite wyróżnienie w na tle 54 produktów spożywczych ocenianych na podstawie badań  Perły Rynku FMCG 2017 i Perły Rynku Kosmetycznego 2017.
 
30.05.2017 |   Złoty Paragon dla Szwajcara Królewieckiego
W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Nagrodę przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt & Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.  
 
22.03.2017 | Bursztyn najlepszym produktem dla HoReCa
Skarby Serowara uhonorowane na Food Show Star! Choć konkurencja była silna, a jury wyjątkowo skrupulatne to i tak nie było wątpliwości – Ser Bursztyn nie miał sobie równych. Arcydzieło sztuki mleczarskiej zostało docenione i otrzymało główną nagrodę na największych targach branży HoReCa – Food Show!  
 
21.02.2017 | Nowoczesna linia do sera
Mleczarnia w Chojnicach doinwestowana. Ostatnim etapem nowego oblicza zakładu i nowej linii produkcyjnej było uruchomienie układu do krojenia i transportu sera. Ciężka praca ludzi została zastąpiona maszynami. Człowiek jest jednak niezastąpiony do ich obsługi.
 
21.02.2017 | Spomlek na największym święcie polskiej żywności
Sery Serenada i Skarby Serowara produkowane w Spomleku mają dużą szansę zdobyć uznanie na rynku HoReCa podczas FOOD SHOW w Katowicach. Największe święto polskiej żywności  to okazja do prezentacji produktów oraz nawiązania kontaktów handlowych, to także czas na degustację, którą przygotuje gościom Spomlek.